Hizmetlerimiz

Laboratuvar

Zaman içerisinde birikmiş ve çevreye zararlı metal işleme sıvısı atıklarınızdan numune alınıp laboratuvarımızda gerekli kontroller yapılmaktadır. Eğer sıvı kullanıma uygun ise; tüm atıklarınız firmanızda mobil santrifüj ve filtreleme sistemimiz ile temizlenip tekrar sisteme kazandırılabilmektedir. Böylelikle kullanılabilir her bir atık ile hem çevreyi hem de firmanızı oluşabilecek atık maliyetlerinden korumuş oluruz.

Soğutma sıvılarınızın periyodik ölçümleri her 20 günde bir ekibimiz tarafından yerinde yapılmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda laboratuvar hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Laboratuvar
Laboratuvar

Temizlik

Soğutma sıvısı tanklarında sıvı yüzeyinde oluşan yabancı yağların temizliğini ekibimiz yapmaktadır. Böylece soğutma sıvısının daha temiz kalması ve tank ömrünün uzaması sağlanmaktadır.

Zamanla soğutma sıvısı tanklarında bakteri ve mantarlar oluşabilmektedir. Bu nedenle sıvılarda kokuşmalar ve bozulmalar meydana gelmekte ve performans düşmektedir. Dolayısıyla belli periyotlarda CNC tezgahların depo ve iç bölmeleri ‘sistem temizleyiciler’ ile temizlenmelidir. Normal şartlarda ortalama bir tezgahın operatör tarafından temizlenmesi 4 ila 8 saat sürebilmektedir. Temizlik operasyonu sizin belirlemiş olduğunuz günlerde uzman ekibimiz ve profesyonel makinelerimizle hızlı ve detaylı bir şekilde sağlanmaktadır

Depo Temizliği
Temizlik Aracı