Temizleyiciler ve Yıkama Kimyasalları

Cleaning & RP Fluids

Master STAGES markalı yüksek konsantrasyonlu temizleyiciler ve su bazlı yıkama kimyasalları; tek ya da çok aşamalı sprey, yüksek basınçlı, daldırma ve ultrasonik yıkama makinaları için uzun depo ömrü ve kızak yağı uzaklaştırma özelliği sunarken, düşük köpük, düşük sis, düşük taşınma ve biyo-kararlılık da sağlar. Birçok ürün hiç EP katkısı içermez ve SARA 313 kısıtlamasına uyar. Tek aşamalı korozyon koruması mı arıyorsunuz? Sert suyla ilgili sorunlarınız mı var? Veya köpükle? Daha düşük maliyetle daha temiz parçalar mı arıyorsunuz?

Soğutma sıvısı ve hafif yağ kalıntılarını temizliyor musunuz? Ya da daha inatçı yağları, ağır yağları, sıvama yağlarını, diğer yağlayıcıları, vakslı bileşenleri, oksidasyon veya pas oluşumlarını? Alüminyum, çelik, dökme demir, paslanmaz çelik, alaşım, pirinç, bronz, bakır, magnezyum ve diğer tüm metaller için, temizleyici olarak tasarlanmış bir Master STAGES Temizleyici bulunmaktadır.

Master STAGES serisi sentetik ve yarı sentetik ürünler depo ve merkezi sistem temizliğinde kullanımdayken soğutma sıvısı ömrünü önemli ölçüde uzatır ve duruş süresini önemli ölçüde kısaltır.

Zorlu çalışma koşulları için tasarlanmış bakım temizleyicilerimiz; makineler, çalışma yüzeyleri, seramik, plastik, cam ve zeminlerden çamur ve kirin temizlenmesini sağlar; zararlı ve korozif kimyasal bileşikler içermez. Master STAGES ile gerçekten temiz kalın!